DŮLEŽITÉ - nabídka našeho partnera

21.11.2022

Dobrý den,

rád bych Vám jako našemu partnerskému klubu nabídl benefit v podobě exkluzivní slevy na dvě značky, které dodáváme na český a slovenský trh a které můžete pořídit na našich e-shopech sportboost.cz a ironic.yoursport.cz.

První z nich je sportovní výživa a výživové doplňky Namedsport. Zkratka Namedsport vznikla zkrácením výrazu "Natural Medicine", což dokládá její filozofii: je zrozena z čisté vášně pro sport a ze zkušeností v oblasti přírodní medicíny a chce šířit zdravou a správnou kulturu užívání sportovní výživy a doplňků stravy. Namedsport je partnerem světových závodů jako je Tour de France a Giro d'Italia, u nás je díky ní yoursport oficiálním dodavatelem výživových doplňků fotbalové reprezentace ČR. Využijte námi poskytnutou slevu 40 % a ochutnejte.

Značka funkčního sportovního oblečení IRON-IC představuje představuje kolekce vyráběné bezešvou technologií, s využitím vlastních patentů I-SOFT, I-BAND a I-CONE. Můžete si doplnit své sportovní vybavení na nadcházející sezóny či pořídit svým blízkým "měkký" dárek pod stromeček, a to se slevou 50 %. Navíc máte zaručenou dobu na vyzkoušení a příp. vrácení zboží v délce 90 dní.

Obě tyto slevy můžete využít na na našich e-shopech sportboost.cz a ironic.yoursport.cz.

Stačí zadat při placení v košíku slevový kód yoursportVANOCE.